aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Naša ponuka
Späť
Novinky
Novinky
Kateřina Lachmanová - Príprava srdca na Vianoce
Do popradskej farnosti zavíta česká teologička a obľúbená autorka Kateřina Lachmanová. Prednáška na tému "Príprava srdca na Vianoce" sa bude konať v pondelok, 11. decembra, po večernej svätej omši (približne o 19.15) v kostole Cyrila a Metoda na sí...Viac tu.
Prednáška "RozVEDENÍ k Bohu"
Rímskokatolícka farnosť Poprad a kníhkupectvo Aletea Vás pozývajú na prednášku na tému: "RozVEDENÍ k Bohu" vo štvrtok 20. apríla 2017. Prednáška sa uskutoční v kostole sv. Cyrila a Metoda po svätej omši o 18.30.  --- PREDNÁŠA: o. Matej TRIZULIAK...Viac tu.
Kníhkupectvo Aletea nájdete od 3. apríla v nových priestoroch
Kníhkupectvo Aletea sa od 3. apríla štahuje do  nových priestorov, ktoré sa nachádzajú len 200 metrov od nášho aktuálneho miesta. V nových priestoroch vás čaká viac pohodlia, útulnejšia atmosféra a tiež viac možností pre spoločné stretnutia, seminá...Viac tu.
Modlitby | Brožúry
Dostupnosť:
Skladom
Na objednávku
Usporiadať podľa:
Zmena zobrazenia:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 stránka 1 z 12
108 produktov - zobraziť
0,35 € s DPH
Don Dolindo Ruotolo (1882 – 1970) počas svojho života napísal úkon odovzdania sa Bohu proti úzkosti a trápeniu, ako mu ho povedal sám Ježiš. Rozdelením textu na deväť častí vznikla táto krátka novéna odovzdanosti.
ks
0,83 € s DPH
Novéna, úvahy a litánie k sv. Anne.
ks
1,90 € s DPH
Rozjímanie nad prostým a zároveň hlbokým učením novodobej svätice nám môže pomôcť, aby sme rástli vo vzťahu k Ježišovi a učili sa milovať a slúžiť ako ona:„Všetko pre Ježiša cez Máriu tým, že konáme malé veci s velkou láskou.“Vychádza pri príležitosti kanonizácie Matky Terezy.
ks
2,20 € s DPH
Novéna vychází u příležitosti svatořečení Alžběty od Trojice (1880 – 1906), francouzské karmelitky. Podobně jako svatá Terezie z Lisieux žila v přísné klauzuře a dožila se pouhých šestadvaceti let, ale její radostná spiritualita s důrazem na život v Boží přítomnosti inspiruje čím dál víc křesťanů po...
ks
1,00 € s DPH
Z Kostola sv. Jána Krstiteľa a sv. Kamila v mestečku Tarnowskie Góry v Poľsku sa šíri úcta k Panne Márii, Uzdraveniu chorých, formou deviatnika, svätých omší a rôznych pobožností.Utiekajú sa k nej chorí a trpiaci, zverujú jej svoje starosti a utrpenia.Úprimnou modlitbou získavajú uzdravenie duše i t...
ks
1,00 € s DPH
Krv Ježiša Krista vyliata na kríži bola výkupnou cenou za našu spásu.Tento dar krvi je najväčším dôkazom lásky, ktorý nám Ježiš dal.Modlitebník obsahuje litánie, modlitby, ruženec a deviatnik k predrahej Kristovej krvi.Nech nám úprimná modlitba k predrahej Kristovej krvi pomôže prehĺbiť vďaku a úctu...
ks
1,10 € s DPH
Deviatnik s aktivitami pre rodinu
ks
1,50 € s DPH
Novéna ku Kristovej krvi, ktorá ničí pôsobenie zla a zaháňa démonov.
ks

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 stránka 1 z 12
108 produktov - zobraziť
+421903533584